Fotogalérie:
čítať ďalej
Univerzitné e - maily

 

e-mail


Dobrý deň, 

v predchádzajúcich dňoch boli všetkým študentom Vysokej školy zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety, n.o. vytvorené univerzitné e-maily. (študenti, ktorí majú univerzitné e-maily z minulého roka(Bratislava), budú používať pôvodné univerzitné e-maily). Študenti obdržali univerzitný e-mail na súkromnú e-mailovú adresu spolu s prihlasovacími údajmi a postupom ako sa prihlásiť do univerzitného e-mailu. 

Cieľom univerzitných  e-mailov, je bezproblémová komunikácia študenta so školou. Preto prosím pre komunikáciu so študentmi používajte tieto e-maily.  Aktuálne zoznamy univerzitných e-mailov budú k dispozícii v IDsystéme v priebehu niekoľkých dní.  Novinkou bude aj jednoduchšie zadávanie prác do systému EZP, bez potreby registrácie a to prostredníctvom univerzitných e-mailov. Postupy ako sa prihlásiť (aktivovať) do univerzitného e-mailu aj postup ako sa prihlásiť do Evidencie záverečných prác prostredníctvom univerzitného e-mailu Vám zasielame v prílohe. 

Prosíme o zabezpečenie aby si Vaši študenti aktivovali svoje účty.

V prípade akýchkoľvek otázok či pripomienok prosím kontakujte telefonickú podporu: +421 948 267 030 v čase od 9:00 hod. - 12:00 hod. alebo nás kontakujte na e-mailovej adrese: hotline@vssvalzbety.sk

Verím, že univerzitné e-maily skvalitnia Vašu prácu a umožnia pracovať efektívnejšie. 

 

Petra Hlásniková

0915 076 085

ActiveNet,s.r.o.

Postup používania e-mailu:

Postup prihlasovania do EZP:

 

 

Zverejnené: 10.11.2015
Facebook: